Vysokotlaký dvojmiestny kajak Allroundmarin FORCE

 

Dvojmiestny pevný nafukovací kajak 

€849
Kategória Nafukovacie kajaky a kanoe
Zvoľte variant
Kód tovaru 477/ZLT farba: žltá/šedá V externom sklade €849
   
Kód tovaru 477/CER farba: červená/šedá V externom sklade €849
   
Kód tovaru 477/ZEL farba: zelená/šedá V externom sklade €849
   
 

Nové nafukovacie kajaky Alroundmarin FORCE s vysokotlakými nafukovacími komorami, ktoré sa nafukujú na tlak 0,7 baru, sú pevnosťou trupu kajaku porovnateľné s kajakmi s pevnou škrupinou pri zachovaní malých transportných a skladovacích rozmerov. Ľahko sa zmestia do batožinového priestoru bežného osobného automobilu. Vďaka vhodne tvarovanému dnu kajaku sú kajaky veľmi stabilné na vode a teda sú vhodné aj pre začínajúcich vodákov. Štíhly a hlboký trup z ľahkosťou kĺže po hladine vody s minimálnou námahou. Odnímateľná smerová plutva zaisťuje smerovú stabilitu kajaku(plutvu je možné nahradiť elektromotorom). Prekrytie prednej časti plachtou zabraňuje špliechaniu vody do vnútra kajaku pri plavbe vo vlnách. Voda môže byť vypustená otvorom v podlahe kajaku. Ku kajaku sú dodávané 2 sedadlá, ktoré sú umiestnené na asi 10 cm vysokej nafukovacej základni pre pohodlnejšie sedenie v kajaku. Uchytenie sedačiek k trupu kajaku je pomocou popruhov s karabínami.

 

V základnej výbave kajak obsahuje – nafukovací kajak 2 miestny, tašku na prenos kajaku, opravnú sadu, odnímateľnú plutvu, nafukovaciu pumpu, dve sedačky s upínacími popruhmi a karabínami, základne pod sedačky.

Možnosť objednať v 3 farebných kombináciách: žltá/šedá, červená/šedá, zelená/šedá

Technické údaje:
Dĺžka- 473cm
Šírka - 76 cm
Hmotnosť bez sedadla - 18,5kg
Nosnosť cca - 340 kg
Nafukovacie komory - 2+1
Počet osôb - 2
Max. tlak vzduchu v komorách - 0,7bar

Kajak je možné osadiť elektrickým motorom LAGOON
Elektrický pohon Lagoon sa jednoducho vloží namiesto plutvy, ktorá je umiestnená vzadu zospodu na kajaku. Napájací kábel k batérii sa prestrčí cez otvor na to určenýv zadnej časti kajaku. Pred tým vo vnútri kajaku nainštalujete hadicu vysokú 70mm aby sa kábel prispôsobil. Kábel bude pripojený k jedinej 4 kg ťažkej líthium-iónovej batérii. Batéria ja vodotesná a pláva. Kajak s ňou vydrží plávať pri maximálnom výkone cca 1 hodinu pri nižšom výkone cca 3 hodiny. Rýchlosť jazdy (len vpred) ovládate cez bezdrótové diaľkové ovládanie, ktoré sa dá upevniť na zápästie alebo pádlo.

Kajak allroundmarin je možné dovybaviť aj súpravou pre rybolov pozostávajúcej 1m dlhej alu konzoly pre uchytenie držiakov Railblaza, 4ks základní starport Railblaza, predlžovacieho dielu 150mm, samolepiacou podložkou sa základňou quickport, ako ja podložky na suchý zips na doske zariadenia a na bočných stenách