Rhino BLX 70 Elektromotor

 
Rhino Elektromotor, séria najmocnejších elektromotorov na trhu! Vyznačuje sa optimalizovanou spotrebou energie, ktorý zaisťuje maximálnu výdrž batérie. Elektromotor Rhino BLX 70 s porovnateľným výkonom ako benzínový 2HP lodný motor!
Dostupnosť V externom sklade
€599
   
Kód tovaru 449930070
Kategória Elektromotory
 

Lodné elektromotory RHINO BLX 70

Silný, silnejší, Rhino BLX 70. Jeden z najsilnejších závesných lodných elektromotorov na trhu. Rhino BLX 70 sa vyznačuje nízkou spotrebou energie, čo umožňuje dlhší manipulačný čas. Motor sa riadi a ovláda teleskopickou rukoväťou a má plynule regulovanie rýchlostí vpred aj vzad. Motor môže byť jednoducho vyklopený z vody stlačením tlačidla. Hĺbka ponoru vrtule a tuhosť riadenia sa dá samostatne nastaviť. S číslicovou indikáciou stavu akumulátora ľahko odhadnete svoj dojazd. Rhino BLX poskytuje jednoduché, komfortné a bezpečné ovládanie. Vhodné pre všetky bežné a rekreačné plavidlá.

Lodný elektromotor Rhino sa vyznačuje:
- nízkou spotrebou
- tlačná sila lodného motora až 2550kg
- jednoduché ovládanie a riadenie teleskopickou rukoväťou
- nastaviteľná hĺbka a uhol ponoru elektromotora
- digitálny displej zobrazuje stav nabitia akumulátora
- Napájanie 12V 

Lodné elektromotory Rhino BLX 70 sú špeciálne navrhnuté na rybolov, preto si vyslúžili aj prezývku rybárske elektromotory. Elektromotor Rhino BLX 70 je však možné použiť aj na rekrečné účely a relax. Lodné elektromotory tvoria výbornú kombináciu s nafukovacími člnmi. Nafukovací čln v kombinácii s elektromotorom poskytuje flexibilitu a jednoduchú údržbu.

Overená kvalita, spoľahlivosť, záručný a pozáručný servis = RHINO

ODPORÚČANÉ príslušenstvo pre lodné elektromotory:
Gelové trakčné akumulátory pre lodné elektromotory
výhody: dlhá životnosť, menšie rozmery, menšia hmotnosť, elektrolyt GEL, hermeticky uzavreté, bezúdržbové prevedenie 
nevýhody: vyššia cena (odporúčame: Rhino Gel Battery)

Inteligentné nabíjačky pre akumulátory k elektromotorom
Predlžujú životnosť akumulátora, automatické vypnutie, ochrana proti vyskratovaniu (odporúčame: Rhino Lead - Acid Battery Charger).