• 1 z 3
 

Držiak prútu na čln s dvoma adaptérmi

 

Držiak prútu na čln s dvoma adaptérmi

Dostupnosť 1 ks
€14,90
   
Kód tovaru 1001
Kategória Doplnky
 

Držiak prútu na čln s dvoma adaptérmi

Praktický polohovateľný vo všetkých smeroch držiak prútu vybavený naviac poistkou proti vypadnutiu prútu. V balení dva adaptéry pre uchytenie: zapustený a pre uchytenie na trubku alebo konštrukciu lode. Maximálna šírka prútu 4cm

Polohovateľný držiak s dvoma rôznymi úchytmi na prichytenie

Držiak prútu na čln s dvoma adaptérmi. Praktický polohovateľný vo všetkých smeroch držiak prútu vybavený naviac poistkou proti vypadnutiu prútu. V balení dva adaptéry pre uchytenie: zapustený a pre uchytenie na trubku alebo konštrukciu lode. Maximálna šírka prútu 4cm. Rozmer držiacej časti prútu 24cm.
Zápustný adaptér: Pre umiestnenie vyvŕtame dieru s priemerom 32mm a vložíme adaptér. Pomocou štyroch skrutiek pevne uchytíme.
Adaptér na rám alebo trubku: Adaptér pevne uchytíme na rám lode alebo zábradlie na lodi avšak do maximálneho priemeru 23mm. Po pevnom zaskrutkovaní je ihneď pripravený k použitiu.
Držiak prútu vložíme do upevneného adaptéru tak, že vybranie na časti pre uchytenie držiaka musí prejsť až pod výbežok v adaptéri a pootočením na mnohohrane, zaistíme že nevypadne držiak z adaptéru. Ak chcem pootočiť držiak prútu, stačí mierne nadvihnúť a pootočiť na mnohohrane.

Prednosti držiaku prútu:
- Pevný a ľahký držiak
- nastavovateľný vo všetkých smeroch
- dva možné spôsobi uchytenia
- jednoduché a pevné uchytenie pomocou svorky
- Max. šírka prútu: 4cm
Hmotnosť 0.5 kg