• 1 z 4
 

Allroundmarin STORM 355

 

Nafukovací paddleboard.

Dostupnosť V externom sklade
€549
   
Kód tovaru 804
Kategória Paddleboard-y
 

Paddleboard STORM 355 dodávame s demontovateľným teleskopickým pádlom, vysokotlakovou pumpou, transportnou taškou, súpravou na opravu a vodiacim krúžkom.

Dĺžka: 354cm
Šírka: 81cm
Výška: 15cm
Hmotnosť: 12kg
Nposnosť: 145kg
Farba: žltá/zelená

Stand Up paddling je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcim športom, Naučiť sa ho je veľmi jednoduché a využijete hneď prvú minútu zábavy. Dokonca aj neskúsení športovci sa budú cítiť ako doma, aj keď doska je dosť vratká . Použitie sily, rýchlosti a prestávok si určuje každý sám.
Netreba podceňovať vodné športy,  ktoré sú obzvlášť dôležité pre udržanie kondície a tvorbu svalstva. Tento šport sa stane súčasťou vášho fitness tréningu. Stand Up paddling ponúka perfektnú kombináciu dovolenky, športu a zábavy.

Nezávislé štúdie, ktoré uskutočnili ortopedická spoločnosť, telovýchova úrazového lekárstva spoločne s športovou klinikou vo Viedni ukazujú , ako mimoriadne zdravé je udržiavanie rovnováhy a pádlovania. Tento tréning posiluje požadovane telesne napätie, stabilizuje svaly celého trupu, šikmé brušné svaly a chrbticové vzpriamovače. Športovci ako lyžiari, gymnastky aj námorníci trénujú pri tomto sporte rovnováhu tak, ako pri žiadnom inom .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: