LOWRANCE HDS - 16 Carbon

 

Nový Lowrance® HDS 16 Carbon ponúka ultra-jasný SolarMAX™ HD multi-dotykový displej s vysoko jasným LED podsvietením a zdokonalenou anti-reflexnou povrchovou úpravou pre ešte lepší pozorovací uhol za každých svetelných podmienok.

od €4 519
Kategória Lowrance
Zvoľte variant
Kód tovaru 774/BEZ výbava: bez sondy V externom sklade €4 519
   
Kód tovaru 774/SON výbava: sonar + sonda TotalScan V externom sklade €4 779
   
Kód tovaru 774/SON2 výbava: sonar + sonda Chirp / DSI+3D sonda V externom sklade €5 449
   
 

Technológia Lowrance SolarMAX HD ponúka zobrazenie s vysokým rozlíšením a jasnú viditeľnosť za každých podmienok s najširším dostupným rozsahom uhla pohľadu.

Nové displeje majú rozlíšenie HD 1920 × 1080 a sú skonštruované tak, aby odolávali vyšším teplotám ako konvenčné jednotky a ponúkajú vyššiu spoľahlivosť v teplejších klimatických podmienkach. Tajomstvo nových displejov SolarMAX HD pochádza z implementácie najpokročilejších obrazoviek IPS (in-plane switching) v rybárskej elektronike. S vynikajúcou presnosťou farieb a podporou reprodukcie s vysokým rozlíšením sú obrazovky IPS dokonale navrhnuté na prezeranie obrazových sonarových snímok a to bez ohľadu na to, či sa zobrazujú rozdelené panely obrazovky alebo celá obrazovka.
Sonar HDS Carbon 16 dáva rybárom nové možnosti prezerať a ovládať dva nezávislé sonarové zdroje na rôznych miestach - ako napríklad predná a zadná časť člna – a sledovanie zachytávanie sond na jedinom displeji. Táto výkonná funkcia poskytuje rybárom komplexný obraz o činnosti pod vodou s pohodlným a úplným ovládaním. Široký výber sond umožňuje použitie na riekach a jazerách ako aj na mori na veľkých hĺbkach; navyše snímanie 3D StructureScan poskytuje úplne jasné zobrazenie rýb a prekážok voči pozícii Vašej lode.

Okrem integrovaného bezdrôtového pripojenia ponúka technológia HDS Carbon 16 ovládanie niekoľkých ďalších prvkov ako sú: Power-Pole®, audio streamingu a Bluetooth pomocou systému SonicHub®2. Rybári sa môžu ľahko pohybovať po vodách z osvedčenou navigačnou technikou Lowrance, mapovaním s vysokým rozlíšením so zvýšeným pokrytím pobrežných a vnútrozemských vôd, interná GPS anténa s frekvenciou 10 Hz, možnosť pripojenia externej GPS antény s elektronickým kompasom pre ešte vyššiu presnosť zamerania a trvalého zobrazenia smeru plavby a s množstvom možností mapovania, ktoré sú prístupné z dvojitých slotov microSD karty. HDS Carbon 16 je kompatibilný s najrozsiahlejším výberom voliteľnej kartografie na trhu, vrátane vlastného mapovania Insight Genesis ™, C-MAP Insight PRO, C-MAP Lake Insight HD, C-MAP MAX-N +, Navionics® a ďalších.

HDS Carbon 16 má podporu pre BroadBand radar s vysokým rozlíšením, nízkou spotrebou energie a extrémne nízkym vyžarovaním – až 5-krát menším ako mobilný telefón; riadenie SmartSteer ™ s motormi Motorguide® Xi5 a autopilot Lowrance Outboard Pilot pre automatickú plavbu so závesným motorom a úplnú integráciu dát motora, zvýraznenej kompatibilitou s Mercury® VesselView® Link

Rybári nenájdu na trhu lepšiu kombináciu sily a presnosti!

HDS Carbon kľúčové vlastnosti
- Multi-dotykové ovládanie displeja
- Ultra-jasný SolarMAX™ HD displej s vysokým rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami
- StructureScan® 3D snímanie
- HDS Dvoj-kanálový CHIRP Sonar a klasický sonar
- Vysoko-výkonný Dual Core Procesor
- Zabudovaná presná 10Hz GPS / Glonass anténa
- Pripojenie na Radar, SonicHub2™ audio server, autopilot, ...
- Zabudované bezdrôtové a Bluetooth® pripojenie - ovládanie cez tablet
- NMEA 2000® a Ethernet pripojenie
- Podpora máp C-MAP, Navionics® a iných
- HDS Sieťový Dual Sounder
- Ovládanie v slovenčine inštaluje Sports spol.s r.o.

Všetky sonary sú dostupné aj v setoch s akumulátorom a nabíjačkou. Taktiež ostatné
príslušenstvo ako sú akumulátory, nabíjačky, kryty a konzoly obrazovky sonarov, kabeláž, sondy,
snímače, merače, kamery, tašky a kufre, softvér a mapy nájdete na:
www.sports.sk

Parametre sonaru: HDS 16 Carbon s GPS
- uhlopriečka obrazovky 40,6cm (16:9)
- farebný LED displej
- rozlíšenie 1920x1080 pixel
- kompletné GPS

- ovládanie v slovenčine ( češtine CZ, Maďarčine HU ) zabezpečuje pre Slovensko firma SPORTS s.r.o. poverená LOWRANCE Inc.

Viacfrekvenčné nastavenia CHIRP
Pretože Lowrance sonary vám poskytujú možnosť použitia viacerých signálov CHIRP Sonaru, je dôležité pochopiť, ktorý je správny pre konkrétnu situáciu.

HIGH CHIRP - výber frekvencie
Používa sa najčastejšie na sladkej vode ako aj na väčšine plytkých morských pobrežných oblastiach. Poskytuje najlepšie detaily pre sledovanie menších objektov, ako sú vaša nástraha alebo identifikácia rýb v kŕdli malých rýb, alebov blízkosti prekážok a dna.

MEDIUM CHIRP - výber frekvencie
Široké pokrytie tejto frekvencie je najlepšie na pokrytie veľkej plochy pri vyhľadávaní prekážok alebo rýb. Toto nastavenie nie je až tak detailné ako High CHIRP a nepreniká tak hlboko ako Low CHIRP.

LOW CHIRP - výber frekvencie
Poskytuje najväčší prienik do hĺbky pri zobrazení rýb v celom vodnom stĺpci.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií nájdete TU